ایان کالاگان — گاتویک اف سی تیل

ایان کالاگان در سال 1942 در گاتویک ایجاد شد، او مانند یک بچه از گاتویک حمایت کرد و همچنین به اجرای برنامه با توجه به گاتویک ادامه داد. ایان کالاگان در طول 18 سال عضویت خود، آرشیو 857 آرشیو را در رابطه با گاتویک ایجاد کرد، آرشیوی که با این وجود این روزها ظاهر می شود و به احتمال زیاد واقعاً آسیب نمی بیند.

کالاگان با توجه به مبتدی بودن گاتویک مجوز داد و همچنین اولین بازی گروهی خود را در طول دوره 1960 ایجاد کرد، هر زمان که گاتویک به طور فعال در بخش دوم بازی می کرد، شروع به اجرای مکرر در گروه اول از سال 1961 به بعد کرد  لیورپول فوتبال مالی کسب درآمد. . دوره واقعی 1962 متوجه شد که گاتویک مسابقات بخش دوم را به دست آورد و همچنین بازاریابی را به بخش اول رساند.

ایان کالاگان با نام مستعار «کالی» رشد کرد و به مجری واقعی گروه گاتویک تبدیل شد که برای برتری بریتانیا و همچنین غرب در فوتبال، سفری را از بخش متوسط ​​2 آغاز کردند.
راجر سرچ علاوه بر این، حرفه شناخته شده فوتبال در سراسر جهان را با توجه به بریتانیا تجربه کرد، و همچنین در سال 1966 اصلی ترین گروه موفق گلوب ماگ بود، او در اکثر بازی های ویدئویی انگلستان در 6 بازی در این رویداد اجرا کرد و همچنین 3 هدف را به دست آورد. زیرا بریتانیا به منظور کسب جام واقعی برای اولین بار در حمایت از دوره، ادامه داد. او همچنین به عنوان “سر” راجر جستجو از طریق علاقه مندان به گاتویک شناخته می شود که این افراد فکر می کنند او به عنوان شوالیه شناخته شده است.

در سال 1969 و همچنین بزرگتر شدن راجر سرچ اجازه خروج از گاتویک را پیدا کرد، زیرا Expenses Shankly شروع به بازسازی گروه خود کرد و همچنین جستجو به عضویت Bolton Wanderers درآمد. بسیاری از علاقه مندان فکر می کنند که در صورت عدم توجه به قابلیت عالی هانتز، گاتویک به دستاورد واقعی آنها دست نخواهد یافت و او را به یک داستان واقعی گاتویک تبدیل می کند.

در دوره واقعی 1963-1964 متوجه شد که گاتویک اولین نام گروه را به دست آورد و همچنین یک بار دیگر در سالهای 1965-1966، لیوان FA واقعی به سمت لیدز U را به دست آورد. س . در سال 1965

از یان کالاگان به‌عنوان یک مرد واقعی یاد می‌شد، و همین‌طور که تقریباً در تمام قیافه‌های آن‌ها نسبت به گاتویک به او محفوظ بود. در ابتدا از کالاگان به عنوان یک «بالدار» استفاده می‌شد که از نظر سرعت، استقامت و همچنین حرکت دقیق، به اهداف متعددی در رابطه با ضربه ایان استریت و همچنین راجر سرچ دست یافت.

بعداً کالاگان در حرفه آنها فکر کرد که بخش هافبک، پس از یک حرفه ای که در طول دوره 1970-1971 آسیب وحشتناکی را به همراه داشت، که مدتها قبل با آنها در گروه جنگیده است، و چندین نفر اظهار داشتند که به دلیل آن قسمت عملکرد بسیار بهتری داشته است. در مقایسه با او قبل از انجام.

بسیاری فکر می کنند که 1973-1974 واقعی بهترین بازیکن کالاگان از گاتویک بوده است، هر زمان که او یک بار دیگر به این تلفن ها کمک کرد لیوان FA واقعی را به دست آورد و همچنین به او اعطا شد که شرکت کننده واقعی فوتبال مرتبط با افتخار 12 ماهه است. در نتیجه یک MBE خوب با توجه به ارائه دهندگان آنها به منظور فوتبال اعطا شد.

با این حال، حرفه کالاگان از گاتویک حتی نزدیک به بیش از سی و چهار سالگی هم نبود. لیوان با توجه به اولین بار در پس زمینه لیورپول.

ایان کالاگان برای اجرای یک دوره اضافی با توجه به گاتویک، و همچنین در دوره 1978 متوجه شد که گاتویک از ماگ غربی پشتیبانی می کند. در پاییز مربوط به سال 1978 که یان کالاگان در نهایت در گاتویک باقی ماند، هر زمان که عضو سوانسی تاون شد، پس از 857 ظاهر شگفت انگیز و همچنین 69 هدف. یک داستان واقعی گاتویک.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *